Misja i wizja

Dziecko chce być dobre.  Jeśli nie umie - naucz.  Jeśli nie wie - wytłumacz.  Jeśli nie może - pomóż.

Janusz Korczak

 

Wszyscy otrzymujemy bardzo wiele dobra i my tym dobrem chcemy się dzielić. Naszą misją w pracy z dziećmi i młodzieżą jest wspieranie i kształtowanie prawidłowego rozwoju osobowości, odkrywanie oraz rozwijanie talentów, które każdy posiada. Bardzo ważne jest dla nas indywidualne podejście do młodego człowieka, empatia, szczerość i troska o jego bezpieczeństwo. Równocześnie uczymy młodych odpowiedzialności i otwarcia na drugiego człowieka.

 

Stale rozwijamy się, po to by dostosowywać nasze działania do zmieniających się potrzeb dzieci, młodzieży i ich rodzin oraz do zachodzących zmian społecznych i technologicznych. Dążymy do szerokiej integracji i współpracy, szczególnie ze społecznością lokalną.

 

Aktualności

 

6 lipca otwieramy Świetlicę i Klub

Otwarcie

 

 

 


ZAKOŃCZENIE ROKU U PRZEDSZKOLAKÓW

W piątek 26.06.2020 odbyło się uroczyste zakończenie roku naszych kochanych Przedszkolaków. Pożegnaliśmy podczas akademii naszych sześciolatków, którzy już od września zaczynają naukę w pierwszje klasie Szkoły Podstawowej. Ze smutkiem, że odchodzą, a jednocześnie radością, że idą dalej w świat, życzymy im wielu sukcesów w nauce, wspaniałych chwil oraz błogiego odpoczynku od nauki, gdy tylko przyjdzie na to odpowiednia pora.

Tymczasem czas na upragnione wakacje! :)


Przedszkole - aktualizacja procedur COVID-19

Szanowni Państwo!

Dostosowując się do aktualnych wymagań i przepisów, wprowadziliśmy z dniem 22 czerwca aktualizację

Wewnętrznych procedur bezpieczeństwa w Niepublicznym Przedszkolu im. m. Laury Meozzi.

W związku z tym rodzice lub opiekunowie proszeni będą o złożenie nowych oświadczeń,

które przekażą nauczyciele. Poniżej znajdują się linki do aktualnych Procedur oraz oświadczeń.

 

 


Zapisy do przedszkola

DZIAŁAMY!

Nasze Przedszkole już tydzień jest otwarte!

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z zajęć z dziećmi. Panie nauczycielki znajdą odpowiednie zabawy zarówno w pogodę, jak i niepogodę. :-)


Wesprzyj nasKochani!

Zachęcamy Was gorąco do przyłączenia się do grupy naszych Darczyńców. Z góry bardzo dziękujemy za każde wsparcie. To dzięki Wam dobro, którym się dzielicie, jest pomnażane i niesie innym pomoc oraz radość!

 

 

Tak można nas wesprzeć:

 

  • wykonaj przelew środków na nasz rachunek bankowy:       Silesia Bank  nr 04 8437 0002 0010 0112 1590 0002

  • skorzystaj z zamieszczonych poniżej "banknotów", dzięki którym możesz dokonać szybkiej wpłaty obsługiwanej przez serwis płatniczy CashBill S.A. (Jeśli chcesz otrzymać potwierdzenie dokonania wpłaty, napisz do nas: biuro@kfd.katowice.pl )

 

 

Płatności są realizowane przez CashBill S.A.

Realizując wpłatę akceptujesz regulamin

 

 

  •    wspieraj nas bezpłatnie przy okazji zakupów online na  faniMani.pl

              FaniMani2

 


  • przekaż 1% swojego podatku

              1%        OPP

       KRS   0000191810

 

Klauzula informacyjna dla Darczyńcy


Wesprzyj nas, dobro powraca!

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Katolicka Fundacja Dzieciom w Parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła, siedziba: Katowice, ul. Kilińskiego 15.