Aktualności

KOLONIE LETNIE W MURZASICHLU!

27 lipca nasi wychowankowie wyruszyli na letnią przygodę do Murzasichla. W imieniu podopiecznych serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom za darowizny przekazane na ten cel!

Poniżej fotorelacja z pierwszego tygodnia kolonii.

 


Kolejny tydzień wakacji za nami! :)

W tym tygodniu pogoda nas nie rozpieszczała, jednak słoneczne chwile wykorzystaliśmy co do minuty! Poniżej przedstawiamy zdjęcia oraz krótkie filmiki z ostatnich dni spędzonych w świetlicy oraz w klubie.  Młodszej grupie zorganizowaliśmy wycieczkę do chorzowskiego ZOO, gdzie mogli zobaczyć między innymi pingwiny oraz żyrafy. Starsi natomiast z radością wybrali się wraz z wychowawcami na kąpielisko Bugla, gdzie nie zabrakło skoków do wody oraz gry w piłkę nożną na piasku. 

 

                         


ŚWIETLICA I KLUB JUŻ OTWARTE!

Z radością informujemy, że Świetlica oraz Klub Młodzieżowy są już otwarte! Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że znów możemy działać i spotykać się z naszymi wychowankami nie tylko online. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z pierwszych dni po powrocie. :-)


ZAKOŃCZENIE ROKU U PRZEDSZKOLAKÓW

W piątek 26.06.2020 odbyło się uroczyste zakończenie roku naszych kochanych Przedszkolaków. Pożegnaliśmy podczas akademii naszych sześciolatków, którzy już od września zaczynają naukę w pierwszje klasie Szkoły Podstawowej. Ze smutkiem, że odchodzą, a jednocześnie radością, że idą dalej w świat, życzymy im wielu sukcesów w nauce, wspaniałych chwil oraz błogiego odpoczynku od nauki, gdy tylko przyjdzie na to odpowiednia pora.

Tymczasem czas na upragnione wakacje! :)


Zapisy do przedszkola

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Katolicka Fundacja Dzieciom w Parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła, siedziba: Katowice, ul. Kilińskiego 15.