Aktualności

Wakacje z Maluszkami! :)

Wychowawcy świetlicy wraz z grupą najmłodszą podczas wakacji spędzają czas na przeróżne sposoby. Jedną z najbardziej ulubioną formą zabawy są wyjścia do pobliskiego Parku Kościuszki. 

Poniżej przedstawiamy krótki filmik z jednej z takiej wycieczki :) https://youtu.be/2oo6Liz39RY


WAKACJE W KFD! :)

Już dwa tygodnie dzieci i młodzież naszej fundacji mają okazję brać udział w różnorodnych zajęciach wakacyjnych. Jak co roku nasi wychowankowie są uczestnikami turniejów sportowych w ramach 'Akcji Lato 2021', która jest finansowana przez Miasto Katowice.  Dotychczas zorganizowany został konkurs piłkarzyków oraz tenisa stołowego. Nasi wychowankowie jednak najbardziej cieszą się z możliwości wyjścia na kąpielisko 'Bugla'. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z wakacyjnych dni. 


Dzień Dziecka cd. :-)

? Wspominając wczorajszy Dzień Dziecka ?‍? ?, chcemy bardzo podziękować naszym Gościom - Przyjaciołom z PKO Bank Polski ?
Panowie Dyrektor Adam Kitajewski oraz Dyrektor Marcin Jurek
wręczyli naszym wychowankom niesamowite prezenty: piłki, bramki, tarcze i lotki, paletki, skakanki ... ⚽️??  
Radości i zabawie nie było końca ?‍♂️?‍♀️
BARDZO DZIĘKUJEMY ???
 
Dzień Dziecka z PKO BP 3     Dzień Dziecka z PKO BP 3
 
Dzień Dziecka z PKO BP 2     Dzień Dziecka z PKO BP 4
 
  
 
 
 
 

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka


MAJ W FUNDACJI!

W ostatnim miesiącu w naszej Fundacji wiele się działo! Pierwsze ciepłe dni sprawiły, że wychowawcy przeprowadzali wiele zajęć na podwórku. Były wyjścia do Parku Kościuszki, a także zajęcia edukacyjne w każdej z grup. Dzięki uprzejmości Pana Dyrektora Liceum im. Marii Konopnickiej, mogliśmy ponownie korzystać z zajęć na basenie.

Pełni słonecznej energii czekamy już na wakacje, na które przygotowaliśmy dla naszych wychowanków wiele atrakcji! 


Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Katolicka Fundacja Dzieciom w Parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła, siedziba: Katowice, ul. Kilińskiego 15.