Aktualności

ZAPISY DO PRZEDSZKOLA

Rekrutacja  na rok szkolny 2021 / 2022

 

 

Szanowni Rodzice! TRWAJĄ  ZAPISY  do przedszkola!

 

ZAPEWNIAMY NIEODPŁATNIE:

☑️ opiekę i edukację

☑️ dobrze wyposażone sale

☑️ całodzienne wyżywienie

☑️ opiekę psychologa i logopedy

☑️ zajęcia językowe, sportowe, muzyczne i inne

☑️ wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną

 

Przedszkole czynne jest w godz. 06:00-17:00  ⏰

 

ZAPRASZAMY 

 

 


Prosimy Cię o wsparcie! Przekaż nam 1% podatku!

 
Wszyscy wiemy, że praca z dziećmi i młodzieżą to szereg wyzwań i idących za nimi działań, dlatego prosimy Cię o wsparcie ? Świat stale się zmienia, my również dostosowujemy nasze działania do zmieniających się potrzeb dzieci i ich rodzin ?‍?‍?‍? Nie bądź obojętny, DOBRO POWRACA  ??
Przekaż nam  1%  swojego podatku, abyśmy nadal mogli realizować naszą misję.
?  KRS: 0000191810
 

POCZĘSTUNEK WIELKANOCNY

Ten tydzień dla naszej Fundacji był czasem niezwykle wyjątkowym. Przygotowując się do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, wspólnie z naszymi wychowankami, spożyliśmy uroczysty posiłek. Nie zabrakło również słodkich upominków dla naszych podopiecznych. W tym miejscu szczególnie pragniemy podziękować firmie Obroki - Śląski Rynek Hurtowy, która wsparła nas słodkościami oraz owocami, które mogliśmy ofiarować naszym wychowankom.

Poniżej przedstawiamy fotorelacje z tego dnia. 

 


DZIAŁAMY!

15 lutego ponownie mogliśmy otworzyć Świetlicę oraz Klub dla naszych wychowanków.

Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z tego, co robiliśmy po powrocie. :)


ZBIÓRKA ORAZ WERNISAŻ MAKIET

W  ubiegłą niedzielę (27.09) Fundacja organizowała prezentację naszej działalności połączoną ze zbiórką pieniędzy w parafii św. apostołów Piotra i Pawła w Katowicach. Dla dobroczyńców, którzy zechcieli nas wesprzeć, wychowawcy wraz z wychowankami przygotowali różańce w formie bransoletek. Dodatkową atrakcją tego dnia był wernisaż makiet architektonicznych wykonanych przez pana Sławomira Kaczora. Poniżej przedstawiamy krótkie filmy z wernisażu oraz kilka zdjęć z całego dnia dnia.

 

   


Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Katolicka Fundacja Dzieciom w Parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła, siedziba: Katowice, ul. Kilińskiego 15.