Aktualności

WSPARCIE WOJEWODY ŚLĄSKIEGO

Miło nam poinformować, że w ramach
Programu Współpracy Wojewody Śląskiego z Podmiotami Niepublicznymi w Zakresie Pomocy Społecznej na lata 2021-2025,
otrzymaliśmy z Śląski Urząd Wojewódzki wsparcie finansowe na prowadzenie działalności naszej Fundacji ‼
Cieszymy się i bardzo dziękujemy w imieniu naszych podopiecznych!
 
 
Godło Wojewody

WAKACJE W KFD! :)

Już dwa tygodnie dzieci i młodzież naszej fundacji mają okazję brać udział w różnorodnych zajęciach wakacyjnych. Jak co roku nasi wychowankowie są uczestnikami turniejów sportowych w ramach 'Akcji Lato 2021', która jest finansowana przez Miasto Katowice.  Dotychczas zorganizowany został konkurs piłkarzyków oraz tenisa stołowego. Nasi wychowankowie jednak najbardziej cieszą się z możliwości wyjścia na kąpielisko 'Bugla'. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z wakacyjnych dni. 


MAJ W FUNDACJI!

W ostatnim miesiącu w naszej Fundacji wiele się działo! Pierwsze ciepłe dni sprawiły, że wychowawcy przeprowadzali wiele zajęć na podwórku. Były wyjścia do Parku Kościuszki, a także zajęcia edukacyjne w każdej z grup. Dzięki uprzejmości Pana Dyrektora Liceum im. Marii Konopnickiej, mogliśmy ponownie korzystać z zajęć na basenie. 

Pełni słonecznej energii czekamy już na wakacje, na które przygotowaliśmy dla naszych wychowanków wiele atrakcji!


Dzień Dziecka z PKO BP

Wspominając wczorajszy Dzień Dziecka, chcemy bardzo podziękować naszym Gościom - Przyjaciołom z PKO Bank Polski . Panowie Dyrektor Adam Kitajewski oraz Dyrektor Marcin Jurek wręczyli naszym wychowankom niesamowite prezenty: piłki, bramki, tarcze i lotki, paletki, skakanki ... Radości i zabawie nie było końca
BARDZO  DZIĘKUJEMY!

Zachęcamy do lektury!

W dzisiejszym wydaniu Dziennika Zachodniego został opublikowany wywiad z Kierownikiem Klubu Młodzieżowego naszej Fundacji - Panem Pawłem Zbiegiem.

Zapraszamy do lektury pod linkiem:  Dziennik Zachodni - wywiad


Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Katolicka Fundacja Dzieciom w Parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła, siedziba: Katowice, ul. Kilińskiego 15.