Aktualności

ROZPOCZĘCIE ROKU W PRZEDSZKOLU! :)

1 września rozpoczęliśmy nowy rok w naszym Przedszkolu. Nie obyło się bez małej uroczystości przywitania naszych wychowanków. Wszystkim przedszkolakom życzymy wielu radosnych chwil, ciekawości świata oraz pięknych przyjaźni. 


FANI MANI

Przypominamy o możliwości bezpłatnego przekazania 'kilku groszy' na naszą fundację poprzez stronę FaniMani.pl. Robiąc zakupy przez Internet część zapłaconej kwoty (około 2-3%) trafia na konto wybranej przez Państwa organizacji. 

 

Więcej informacji na temat tej formy wsparcia na stronie internetowej:   fanimani.pl/jak-to-dziala

 


KOLONIE LETNIE W MURZASICHLU!

27 lipca nasi wychowankowie wyruszyli na letnią przygodę do Murzasichla. W imieniu podopiecznych serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom za darowizny przekazane na ten cel! Dziękujemy również kierownikowi oraz wychowawcom kolonii za wszelkie przygotowane atrakcje oraz zaangażowanie w opiekę nad naszymi wychowankami!

Poniżej fotorelacja z  kolonii.

 


Kolejny tydzień wakacji za nami! :)

W tym tygodniu pogoda nas nie rozpieszczała, jednak słoneczne chwile wykorzystaliśmy co do minuty! Poniżej przedstawiamy zdjęcia oraz krótkie filmiki z ostatnich dni spędzonych w świetlicy oraz w klubie.  Młodszej grupie zorganizowaliśmy wycieczkę do chorzowskiego ZOO, gdzie mogli zobaczyć między innymi pingwiny oraz żyrafy. Starsi natomiast z radością wybrali się wraz z wychowawcami na kąpielisko Bugla, gdzie nie zabrakło skoków do wody oraz gry w piłkę nożną na piasku. 

 

                         


Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Katolicka Fundacja Dzieciom w Parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła, siedziba: Katowice, ul. Kilińskiego 15.