Aktualności

Dzień Dziecka z PKO BP

Wspominając wczorajszy Dzień Dziecka, chcemy bardzo podziękować naszym Gościom - Przyjaciołom z PKO Bank Polski . Panowie Dyrektor Adam Kitajewski oraz Dyrektor Marcin Jurek wręczyli naszym wychowankom niesamowite prezenty: piłki, bramki, tarcze i lotki, paletki, skakanki ... Radości i zabawie nie było końca
BARDZO  DZIĘKUJEMY!

Zachęcamy do lektury!

W dzisiejszym wydaniu Dziennika Zachodniego został opublikowany wywiad z Kierownikiem Klubu Młodzieżowego naszej Fundacji - Panem Pawłem Zbiegiem.

Zapraszamy do lektury pod linkiem:  Dziennik Zachodni - wywiad


KWIECIEŃ W ŚWIETLICY I KLUBIE! :)

W tym miesiącu wiele działo się w każdej z grup. Wszyscy wyczekujemy już wiosennych dni, więc i to nierzadko stawało się tematem naszych zajęć. Dzieci angażowały się między innymi w zajęcia plastyczne, sportowe, muzyczne, a także językowe. Znaleźliśmy też czas na intergrację przy grach planszowych. Grupa starsza w Święto Ziemi z ogromną radością postanowiła posprzątać nasz ogródek oraz teren wokół Fundacji. 

Poniżej przedstawiamy fotorelację z tego miesiąca.


POCZĘSTUNEK WIELKANOCNY

Ten tydzień dla naszej Fundacji był czasem niezwykle wyjątkowym. Przygotowując się do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, wspólnie z naszymi wychowankami, spożyliśmy uroczysty posiłek. Nie zabrakło również słodkich upominków dla naszych podopiecznych. W tym miejscu szczególnie pragniemy podziękować firmie Obroki - Śląski Rynek Hurtowy, która wsparła nas słodkościami oraz owocami, które mogliśmy ofiarować naszym wychowankom.

Poniżej przedstawiamy fotorelacje z tego dnia. 

 


DZIAŁAMY!

15 lutego ponownie mogliśmy otworzyć Świetlicę oraz Klub dla naszych wychowanków.

Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z tego, co robiliśmy po powrocie. :)


Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Katolicka Fundacja Dzieciom w Parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła, siedziba: Katowice, ul. Kilińskiego 15.