Aktualności

WARSZTATY Z HEART FOUNDATION

W sobotę 17.10. 2020r. w naszej Fundacji zostały zorganizowane warsztaty dla dzieci, które zostały przeprowadzone przez HEART FOUNDATION. Zajęcia dotyczyły budowania poczucia własnej wartości. Dzieci od naszych gości otrzymały również poczęstunek oraz słodkości.

Dziękujemy naszym gościom za przybycie oraz przeprowadzenie wartatów!


ZBIÓRKA ORAZ WERNISAŻ MAKIET

W  ubiegłą niedzielę (27.09) Fundacja organizowała prezentację naszej działalności połączoną ze zbiórką pieniędzy w parafii św. apostołów Piotra i Pawła w Katowicach. Dla dobroczyńców, którzy zechcieli nas wesprzeć, wychowawcy wraz z wychowankami przygotowali różańce w formie bransoletek. Dodatkową atrakcją tego dnia był wernisaż makiet architektonicznych wykonanych przez pana Sławomira Kaczora. Poniżej przedstawiamy krótkie filmy z wernisażu oraz kilka zdjęć z całego dnia dnia.

 

   


OTRZYMALIŚMY MEDAL 'PRO CHRISTI REGNO'

W niedzielę 29 listopada w naszym kościele miała miejsce niezwykła uroczystość. Ksiądz proboszcz Andrzej Nowicki przekazał w imieniu arcybiskupa katowickiego, księdza Wiktora Skworca, medal „Pro Christi Regno”, nadany naszej Katolickiej Fundacji Dzieciom 22 listopada w uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Medal ten nadawany jest od 2015 roku osobom i instytucjom za aktywny udział w życiu religijnym, duszpasterskim, katechetycznym i kulturalnym, ze szczególnym uwzględnieniem działalności charytatywnej.

Niezmiernie cieszymy się z tego wyróżnienia i nie ustajemy w dalszych działaniach na rzecz dzieci, młodzieży i społeczności lokalnej.
Poniżej zdjęcia przedstawiające akt nadania medalu, jak i samo wyróżnienie oraz krótki film z wręczenia odznaczenia.

 


ZAJĘCIA NA BASENIE

Dzięki uprzejmości sąsiadującej z naszą Fundacją II L.O. im. Marii Konopnickiej, możemy w tym roku uczestniczyć w zajęciach na basenie. Uczymy się pływać, jednak jest też czas na zabawę i grę piłką.

Z całego serca dziękujemy za udostępnienie swojego obiektu! 


Branża IT pomaga z sercem

 
Chcemy podzielić się z Wami fantastyczną informacją!
 
Nasza Fundacja rozpoczęła właśnie współpracę z Hearty Foundation, w której pracują ludzie z WIELKIM SERCEM!!! Dzięki nim firma komputerowa WebMakers Software House  z Mikołowa podjęła akcję pod nazwą #IT_From_Heart. W ramach tej współpracy odbywać się będą u nas różnego rodzaju warsztaty i szkolenia, a także przeprowadzona zostanie zbiórka sprzętu komputerowego do naszej pracowni! I wiecie co Kochani?! Tyle co wystartowaliśmy, a już do akcji włączyła się Trzewiczek.pl - fundacja, zbiórki charytatywne, która zadziałała błyskawicznie i już przekazała pierwsze komputery!
Jak tu nie wierzyć, że ludzie mają gorące serca ? i potrafią dzielić się dobrem!
DZIĘKUJEMY!!!
  

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Katolicka Fundacja Dzieciom w Parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła, siedziba: Katowice, ul. Kilińskiego 15.