Aktualności

KWIECIEŃ W ŚWIETLICY I KLUBIE! :)

W tym miesiącu wiele działo się w każdej z grup. Wszyscy wyczekujemy już wiosennych dni, więc i to nierzadko stawało się tematem naszych zajęć. Dzieci angażowały się między innymi w zajęcia plastyczne, sportowe, muzyczne, a także językowe. Znaleźliśmy też czas na intergrację przy grach planszowych. Grupa starsza w Święto Ziemi z ogromną radością postanowiła posprzątać nasz ogródek oraz teren wokół Fundacji. 

Poniżej przedstawiamy fotorelację z tego miesiąca.


ZAPISY DO PRZEDSZKOLA

Rekrutacja  na rok szkolny 2021 / 2022

 

 

Szanowni Rodzice! TRWAJĄ  ZAPISY  do przedszkola!

 

ZAPEWNIAMY NIEODPŁATNIE:

☑️ opiekę i edukację

☑️ dobrze wyposażone sale

☑️ całodzienne wyżywienie

☑️ opiekę psychologa i logopedy

☑️ zajęcia językowe, sportowe, muzyczne i inne

☑️ wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną

 

Przedszkole czynne jest w godz. 06:00-17:00  ⏰

 

ZAPRASZAMY 

 

 


ZBIÓRKA ORAZ WERNISAŻ MAKIET

W  ubiegłą niedzielę (27.09) Fundacja organizowała prezentację naszej działalności połączoną ze zbiórką pieniędzy w parafii św. apostołów Piotra i Pawła w Katowicach. Dla dobroczyńców, którzy zechcieli nas wesprzeć, wychowawcy wraz z wychowankami przygotowali różańce w formie bransoletek. Dodatkową atrakcją tego dnia był wernisaż makiet architektonicznych wykonanych przez pana Sławomira Kaczora. Poniżej przedstawiamy krótkie filmy z wernisażu oraz kilka zdjęć z całego dnia dnia.

 

   


POCZĘSTUNEK WIELKANOCNY

Ten tydzień dla naszej Fundacji był czasem niezwykle wyjątkowym. Przygotowując się do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, wspólnie z naszymi wychowankami, spożyliśmy uroczysty posiłek. Nie zabrakło również słodkich upominków dla naszych podopiecznych. W tym miejscu szczególnie pragniemy podziękować firmie Obroki - Śląski Rynek Hurtowy, która wsparła nas słodkościami oraz owocami, które mogliśmy ofiarować naszym wychowankom.

Poniżej przedstawiamy fotorelacje z tego dnia. 

 


OTRZYMALIŚMY MEDAL 'PRO CHRISTI REGNO'

W niedzielę 29 listopada w naszym kościele miała miejsce niezwykła uroczystość. Ksiądz proboszcz Andrzej Nowicki przekazał w imieniu arcybiskupa katowickiego, księdza Wiktora Skworca, medal „Pro Christi Regno”, nadany naszej Katolickiej Fundacji Dzieciom 22 listopada w uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Medal ten nadawany jest od 2015 roku osobom i instytucjom za aktywny udział w życiu religijnym, duszpasterskim, katechetycznym i kulturalnym, ze szczególnym uwzględnieniem działalności charytatywnej.

Niezmiernie cieszymy się z tego wyróżnienia i nie ustajemy w dalszych działaniach na rzecz dzieci, młodzieży i społeczności lokalnej.
Poniżej zdjęcia przedstawiające akt nadania medalu, jak i samo wyróżnienie oraz krótki film z wręczenia odznaczenia.

 


Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Katolicka Fundacja Dzieciom w Parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła, siedziba: Katowice, ul. Kilińskiego 15.