Aktualności

ROZPOCZĘCIE ROKU W PRZEDSZKOLU! :)

1 września rozpoczęliśmy nowy rok w naszym Przedszkolu. Nie obyło się bez małej uroczystości przywitania naszych wychowanków. Wszystkim przedszkolakom życzymy wielu radosnych chwil, ciekawości świata oraz pięknych przyjaźni. 


Branża IT pomaga z sercem

 
Chcemy podzielić się z Wami fantastyczną informacją!
 
Nasza Fundacja rozpoczęła właśnie współpracę z Hearty Foundation, w której pracują ludzie z WIELKIM SERCEM!!! Dzięki nim firma komputerowa WebMakers Software House  z Mikołowa podjęła akcję pod nazwą #IT_From_Heart. W ramach tej współpracy odbywać się będą u nas różnego rodzaju warsztaty i szkolenia, a także przeprowadzona zostanie zbiórka sprzętu komputerowego do naszej pracowni! I wiecie co Kochani?! Tyle co wystartowaliśmy, a już do akcji włączyła się Trzewiczek.pl - fundacja, zbiórki charytatywne, która zadziałała błyskawicznie i już przekazała pierwsze komputery!
Jak tu nie wierzyć, że ludzie mają gorące serca ? i potrafią dzielić się dobrem!
DZIĘKUJEMY!!!
  

KOLONIE LETNIE W MURZASICHLU!

27 lipca nasi wychowankowie wyruszyli na letnią przygodę do Murzasichla. W imieniu podopiecznych serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom za darowizny przekazane na ten cel! Dziękujemy również kierownikowi oraz wychowawcom kolonii za wszelkie przygotowane atrakcje oraz zaangażowanie w opiekę nad naszymi wychowankami!

Poniżej fotorelacja z  kolonii.

 


Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Katolicka Fundacja Dzieciom w Parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła, siedziba: Katowice, ul. Kilińskiego 15.