Aktualności

WARSZTATY Z HEART FOUNDATION

W sobotę 17.10. 2020r. w naszej Fundacji zostały zorganizowane warsztaty dla dzieci, które zostały przeprowadzone przez HEART FOUNDATION. Zajęcia dotyczyły budowania poczucia własnej wartości. Dzieci od naszych gości otrzymały również poczęstunek oraz słodkości.

Dziękujemy naszym gościom za przybycie oraz przeprowadzenie wartatów!


ZAJĘCIA NA BASENIE

Dzięki uprzejmości sąsiadującej z naszą Fundacją II L.O. im. Marii Konopnickiej, możemy w tym roku uczestniczyć w zajęciach na basenie. Uczymy się pływać, jednak jest też czas na zabawę i grę piłką.

Z całego serca dziękujemy za udostępnienie swojego obiektu! 


ROZPOCZĘCIE ROKU W PRZEDSZKOLU! :)

1 września rozpoczęliśmy nowy rok w naszym Przedszkolu. Nie obyło się bez małej uroczystości przywitania naszych wychowanków. Wszystkim przedszkolakom życzymy wielu radosnych chwil, ciekawości świata oraz pięknych przyjaźni. 


Branża IT pomaga z sercem

 
Chcemy podzielić się z Wami fantastyczną informacją!
 
Nasza Fundacja rozpoczęła właśnie współpracę z Hearty Foundation, w której pracują ludzie z WIELKIM SERCEM!!! Dzięki nim firma komputerowa WebMakers Software House  z Mikołowa podjęła akcję pod nazwą #IT_From_Heart. W ramach tej współpracy odbywać się będą u nas różnego rodzaju warsztaty i szkolenia, a także przeprowadzona zostanie zbiórka sprzętu komputerowego do naszej pracowni! I wiecie co Kochani?! Tyle co wystartowaliśmy, a już do akcji włączyła się Trzewiczek.pl - fundacja, zbiórki charytatywne, która zadziałała błyskawicznie i już przekazała pierwsze komputery!
Jak tu nie wierzyć, że ludzie mają gorące serca ? i potrafią dzielić się dobrem!
DZIĘKUJEMY!!!
  

KOLONIE LETNIE W MURZASICHLU!

27 lipca nasi wychowankowie wyruszyli na letnią przygodę do Murzasichla. W imieniu podopiecznych serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom za darowizny przekazane na ten cel! Dziękujemy również kierownikowi oraz wychowawcom kolonii za wszelkie przygotowane atrakcje oraz zaangażowanie w opiekę nad naszymi wychowankami!

Poniżej fotorelacja z  kolonii.

 


Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Katolicka Fundacja Dzieciom w Parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła, siedziba: Katowice, ul. Kilińskiego 15.