Aktualności

6 lipca otwieramy Świetlicę i Klub

Otwarcie

 

 

 


ZAKOŃCZENIE ROKU U PRZEDSZKOLAKÓW

W piątek 26.06.2020 odbyło się uroczyste zakończenie roku naszych kochanych Przedszkolaków. Pożegnaliśmy podczas akademii naszych sześciolatków, którzy już od września zaczynają naukę w pierwszje klasie Szkoły Podstawowej. Ze smutkiem, że odchodzą, a jednocześnie radością, że idą dalej w świat, życzymy im wielu sukcesów w nauce, wspaniałych chwil oraz błogiego odpoczynku od nauki, gdy tylko przyjdzie na to odpowiednia pora.

Tymczasem czas na upragnione wakacje! :)


Przedszkole - aktualizacja procedur COVID-19

Szanowni Państwo!

Dostosowując się do aktualnych wymagań i przepisów, wprowadziliśmy z dniem 22 czerwca aktualizację

Wewnętrznych procedur bezpieczeństwa w Niepublicznym Przedszkolu im. m. Laury Meozzi.

W związku z tym rodzice lub opiekunowie proszeni będą o złożenie nowych oświadczeń,

które przekażą nauczyciele. Poniżej znajdują się linki do aktualnych Procedur oraz oświadczeń.

 

 


Zapisy do przedszkola

DZIAŁAMY!

Nasze Przedszkole już tydzień jest otwarte!

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z zajęć z dziećmi. Panie nauczycielki znajdą odpowiednie zabawy zarówno w pogodę, jak i niepogodę. :-)


Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Katolicka Fundacja Dzieciom w Parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła, siedziba: Katowice, ul. Kilińskiego 15.