Rozstrzygnięcie konkursu "Bezpieczny Gwarek"
Data publikacji: sobota, 13-12-2025
Z radością informujemy, że rozstrzygnięty został konkurs pt. "Bezpieczny Gwarek" zorganizowany przez Katolicką Fundację Dzieciom w Parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Katowicach.
Celem głównym konkursu była popularyzacja wśród dzieci i młodzieży problematyki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracy osób pracujących w górnictwie oraz poszerzanie świadomości występowania zagrożeń, z którymi górnicy, ratownicy i inne osoby związane z górnictwem mierzą się w codziennej pracy.
Sponsorem nagród w konkursie była Fundacja "Bezpieczne Górnictwo im. prof. W. Cybulskiego" w Katowicach.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!


























